• Vize Danışmanlığı:

WORLD Yurtdışı Eğitim tüm öğrencilerin vize danışmanlığını ücretsiz yapmaktadır. Vize 4Bunun yanında Avustralya, Kanada, Amerika, İngiltere, Almanya İtalya ve Fransa ülkelerine her tür(turistik,iş v.s.) vize danışmanlığı yapmaktadır.

 

  • Yurtdışı Dil Eğitimleri:

Kısa dönem veya uzun dönem dil eğitimi, Genel İngilizce, TOELF, IELTS, Akademik ve İş İngilizcesi kurslarını dünyanın önde gelen okullarındaki programlara WORLD Yurtdışı Eğitim farkı ile ulaşabilirsiniz.

SERTİFİKA DİPLOMA

  • Sertifika ve Diploma Programları

Bu programı Bir konuda uzmanlaşmak, yeteneklerini geliştirmek veya yeni bir alanda kariyer yapmak isteyenler tercih etmektedir. Ayrıca bu programlar, kendi iş alanlarıyla ilgili ek eğitim isteyen profesyonellerden, yeni mezun üniversite öğrencilerine kadar pek çok kişi için idealdir. World Yurtdışı Eğitim ihtiyaçlarınız ve istekleriniz doğrultusunda dilerseniz bir dil programıyla birlerştirerek eğitim alabilirsiniz.

  • Lise, Önlisans, Lisans ve Yüksek Lisans Programları

WORLD Yurtdışı Eğitim olarak eğitim kariyerinize yurt dışında devam etmek isterseniz, eğitim hayatınıza liseden başlayarak yön verebilirsiniz. Yurt dışındaki seçkin okulların eğitim programlarına “GELECEĞİNİZE ÖNEM VERENLERLE YÖN VERİN.”

Hello Casino