worldintedu formNeden okullara kendim başvurmuyorum?

Öncelikle yurtdışında bir okula doğrudan başvurmak ile bunu WORLD Yurtdışı Eğitim aracılığı ile yapmak arasında maddi anlamda hiçbir fark yoktur. WORLD Yurtdışı Eğitim, birçok eğitim danışmanlığı sunanların aksine size sunduğu hizmet için  danışmanlık ücreti almaz. Bütün işlemleriniz tecrübeli ellerde eksiksiz ve hatasız olarak yürür ve sonuçlanır. Ayrıca çalışmakta olduğumuz okulların sadece danışmanlık hizmetleri sunan firmalar özel indirimlerinden de faydalanma imkanına kavuşursunuz. Bunların dışında, daha önceden gerek öğrenci göndererek gerekse bizzat WORLD Yurtdışı Eğitim olarak ziyaret ettiğimiz okul alternatiflerini sunarak; gittiğinizde herhangi bir olumsuz durumla karşılaşmanız engellenmiş olur.

 

Worldintedu-maliyetYurtdışında eğitimi almanın maliyeti nedir?

Yurtdışında eğitimi almanın maliyeti çok değişkendir. Maliyeti belirleyen birçok unsur olmakla beraber temel olarak gideceğiniz ülke, şehir, okul ücreti, konaklama giderleri, günlük harcamalar, ulaşım giderleri, uçak bileti, vize ücreti gibi maliyetlerin toplamı tüm giderlerinizi belirleyecektir. WORLD Yurtdışı Eğitim tüm öğrencilerine herhangi bir ekstra danışmanlık ücreti almadan sizin isteklerine en uygun alternatifi bulur ve sunar.

 

worldintedu-vizeVize alabilir miyim ?

Vize almanız için gerekli temel şartlar vardır. Bu temel şartları sağlamanız durumunda vize alma konusunda herhangi bir sorun yaşamazsınız. WORLD Yurtdışı Eğitim danışmanınız eğitiminiz için seçilecek ülkenin vize koşullarına göre de sizi yönlendirecektir. Vizeyi kesinlikle alamayacak durumda olanlara bu durum nedenleriyle beraber anlatılır ve öğrencinin gereksiz zaman ve para kaybına uğraması önlenir.

 

Dil eğitimi almak için her hangi bir yaş sınırı var mıdır ?

Yaş konusunda herhangi bir üst limit yoktur. Ancak yaz okulu programları genellikle 13-17 yaş arası gençler için hazırlanmaktadır. Bunun haricinde isteğe göre lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencileri için de dil eğitimi programları vardır.

 

Hiç yabancı dil bilmiyorum. Yine de eğitim alabilir miyim ?

Elbette alabilirsiniz.

 

Dil kursuna en az ne kadar süre için gidebilirim ?

Kurslar genelde en az 2 haftadan başlamaktadır.

 

Konaklama konusunda yardımcı oluyor musunuz ?

Elbette oluyoruz. Konaklama seçenekleri gideceğiniz yere göre farklılık gösterir. Genellikle okullarımız aile yanı, yurt, apartmanlar, oteller gibi seçenekler sunmaktadır. WORLD Yurtdışı Eğitim olarak size tüm seçenekleri ayrıntılı olarak sunar ve istekleriniz doğrultusunda konaklamanızı da ayarlarız.

 

worldintedu-TransferHavaalanı Transferi nedir ?

Bu hizmet tıpkı Türkiye’de olduğu gibi havaalananından alınıp konaklama yapacağınız okula bırakılmanızı sağlar. Genelde fazladan ücret ödemeniz gerekir. Ama hiç bilmediğiniz bir yerde elinizde bavullarla bir adresi bulmak zor olacağından tercih edilebilir. WORLD Yurtdışı Eğitim olarak isteğiniz doğrultusunda okullarla görüşerek bu hizmeti almanızı da sağlayabiliriz.

 

Ne kadar süre dil eğitimi almalıyım ?

Eğitim almanız gereken süre dil bilginize, öğrenme kapasitenize ve ulaşmak istediğiniz dil seviyesine göre değişmektedir. Bu yüzden siz yeterli görene kadar bu süre uzayabilir. Genelde yaz programlarında tercih edilen süre 6 haftadır.

 

Yurt dışında eğitim için ne kadar önce başvurmalıyım ?
Bu süre  okul kayıt işlemleri, pasaport ve vize başvuruları, konaklama ve seyahat rezervasyonlarını kapsamaktadır. Tüm bu işlemlerin zamanında ve eksiksiz yapılabilmesi için mümkün olduğu kadar erken başvuru yapılmalıdır.

 

Öğrenci vizesi ile çalışabilir miyim ?

Avustralya en az 3 aylık eğitimlerde öğrencilere yasal çalışma izni vermektedir. Diğer ülkelerde kanuni olarak çalışmanız mümkün değildir.

 

Eğitimim süresince bir problemle karşılaşırsam kiminle iletişim kuracağım ?

Herhangi bir konuyla ilgili yaşanabilecek bir sorunda, öğrenciler WORLD Yurtdışı Eğitim’e telefon, e-mail veya skype kanalıyla ulaşarak 7 gün 24 saat yardım alabilirler. WORLD, hem öğrencilerinin hem de öğrenci ailelerinin 24 saat ve her konuda rahatlıkla ulaşabilmesiyle tanınmaktadır.

 

Hello Casino